•  
  •  
  •  
  •  

Team

Annet Uittenbogaard

Duty Management

Tel : +31(0)70 306 62 50
Fax : +31(0)70 306 64 43
annet.uittenbogaard@worldforum.nl

Arjan van Mourik

Finance & Control Manager

Tel : +31(0)70 306 62 21
arjan.vanmourik@worldforum.nl

Astrid van Mierlo

Business Development Manager

Tel : +31(0)70 306 62 48   Mob: +31 (0)6 206 15 332
astrid.vanmierlo@worldforum.nl

Babiche Oudenweijer

Business Development Manager

Tel : +31 (0)70 306 63 20
Mob: +31 (0)6 230 01 572
babiche.oudenweijer@worldforum.nl

Bob Vetter

Duty Manager

Tel : +31(0)70 306 63 33
bob.vetter@worldforum.nl

Chantal Jansen

Finance & Control

Tel : +31 (0)70 306 64 84
chantal.jansen@worldforum.nl

Chantal van Dijk

Project Manager

Tel : +31 (0)70 306 64 12
chantal.vandijk@worldforum.nl

Diana Weber

Marketing & Communications

Tel : +31(0)70 306 63 88
diana.weber@worldforum.nl

Dineke de Jong

Sales Office

Tel : +31 (0)70 306 62 03
dineke.dejong@worldforum.nl

Guus van Delft

Head of Corporate Business Development

Tel : +31 (0)70 306 63 42
Mob: +31 (0)6 120 11 878
guus.vandelft@worldforum.nl

Johanna Weiland

Project Manager

Tel : +31(0)70 306 64 49
johanna.weiland@worldforum.nl

Karin de Kok

Finance & Control

Tel : +31 (0)70 306 62 34
karin.dekok@worldforum.nl

Karin van den Bos

Food & Beverage Project Manager

Tel : +31(0)70 306 62 76
karin.vandenbos@worldforum.nl

Kirsten Vosmer

Commercial Manager

Tel : +31 (0)70 306 62 93
kirsten.vosmer@worldforum.nl

Leonie Wagenaar

HRM Officer

Tel : +31 (0)70 306 62 05
leonie.wagenaar@worldforum.nl

Linda van Wijngaarden

Marketing & Communications

Tel : +31 (0)70 306 62 06
linda.vanwijngaarden@worldforum.nl

Lisette Kuijt

Building & Operations

Tel : +31(0)70 306 63 49
lisette.kuijt@worldforum.nlum.nl

Marjon van der Pijl

Duty Manager

Tel : +31(0)70 306 63 33
marjon.vanderpijl@worldforum.nl

Merle Sijpenhof

Safety & Security Manager

Tel : +31 (0)70 306 63 88
merle.sijpenhof@worldforum.nl

Michiel Middendorf

General Manager

Tel : +31 (0)70 306 64 06
michiel.middendorf@worldforum.nl

Nanet Kunst

Contract Manager

Tel : +31 (0)70 306 62 36
nanet.kunst@worldforum.nl

Petra Hendriksen

Building & Operations

Tel : +31 (0)70 306 62 38
petra.hendriksen@worldforum.nl

Rene van Loon

Stage Manager

Tel : +31(0)70 306 63 63
rene.vanloon@worldforum.nl 

Riepke Bouwman

Assistant Food & Beverage Manager

Tel : +31(0)70 306 62 43
Mob: +31 (0)6 51 33 04 80
riepke.bouwman@worldforum.nl

Ruud van Diedenhoven

Culture & Entertainment Manager

Tel : +31(0)70 306 64 53
ruud.vandiedenhoven@worldforum.nl

Sebastiaan de Grip

Food & Beverage Manager

Tel : +31(0)70 306 62 76
sebastiaan.degrip@worldforum.nl

Serge Weber

Building & Operations

Tel : +31(0)70 306 64 70
serge.weber@worldforum.nl

Stéphanie Beld

Project Manager

Tel : +31(0)70 306 63 27
Mob: +31 (0)6 30 54 61 93
stephanie.beld@worldforum.nlnl

 

Trenja Mulder

Corporate Business Development Manager

Tel : +31(0)70 306 62 46
Mob: +31 (0)6 30 54 62 12
trenja.mulder@worldforum.nl